Power session – wyrównywanie energii w ciele

 

Poczuj, zobacz i doświadcz, czym może być praca z energią i, jak dobry wpływ będzie mieć to na Twoje zdrowie i samopoczucie.
Głównym celem tych sesji jest zbalansowanie oraz przywrócenie harmonijnego przepływu energii w ciele danej osoby co w następstwie pomaga wrócić do zdrowia.

Uzdrawianie przy pomocy energii jest naturalną metodą leczenia zaliczaną do medycyny niekonwencjonalnej. Oddziałuje na wszystkie układy w naszym ciele: pokarmowy, oddechowy, nerwowy, krwionośny, moczowy, kostny, a przede wszystkim na układ odpornościowy.

Oprócz poprawy zdrowia fizycznego, sesja wpływa również na nasze samopoczucie psychiczne i emocjonalne. Dzięki poruszeniu i udrożnieniu energii następuje duża redukcja stresu oraz wszelkich napięć, pod których wpływem stale jesteśmy. Jest to o tyle istotne, gdyż to właśnie stres jest jednym z głównych czynników psychosomatycznych, czyli czynników psychicznych wpływających na stan naszego zdrowia.

Psychika i ciało są ze sobą nieodłącznie powiązane. Oprócz ciała fizycznego posiadamy liczne ciała subtelne wchodzące w skład naszej aury. Należą do nich ciało emocjonalne, astralne, eteryczne oraz liczne przestrzenie duchowe. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele nieświadomych czynników i uwarunkowań społecznych, rodzinnych, kulturowych, karmicznych (przyczynowo skutkowych) wpływa na nas, gromadząc się w owych ciałach.
Każde zaburzenie w którejś z tych przestrzeni oddziałuje na kolejną, im jest większe tym oddziałuje silniej a im dłużej oddziałuje tym większe prawdopodobieństwo że objawi się na planie fizycznym w postaci choroby lub konkretnej dolegliwości. Sesje mają na celu oczyszczenie wszystkich tych poziomów i wprowadzenie równowagi, która pozwoli zregenerować się całemu naszemu systemowi, co w większości przypadków z którymi się stykamy oznacza pracę nad powrotem do zdrowia na poziomie naszego ciała.

Jeśli chcesz poprawić stan swojego zdrowia, od dłuższego czasu doświadczasz stresu lub z innych powodów czujesz, że przydałaby Ci się “wymiana” energii i doenergetyzowanie, zapraszamy na grupową sesję z indywidualnym podejściem.
Podczas sesji grupowej pole energii stworzone podczas pracy działa uzdrawiająco na wszystkie osoby biorące udział w sesji. Dlatego zapraszamy do bycia w tym wspólnym polu przed i po własnej sesji indywidualnej.

Informacje dodatkowe:
zapisy: zdrowawibracja@gmail.com w temacie wiadomości wpisz sesja Paca
lub +48 513683039 Łukasz +48 600627400 Karol

WAŻNE:
Sesja uzdrawiająca nie zastępuje leczenia, jest to mocno oddziałujące wsparcie w powrocie do zdrowia i równowagi.
Są przypadki oraz choroby z którymi nie pracujemy:
m.in. uzależnienia, choroby zakaźne, schizofrenia