Relacje pełną parą

Od 15 lipca zapraszamy osoby w związkach do zapisów na cykl 1-3 spotkań w parze/indywidualnie, trwających ok. 45-60 minut w zależności od potrzeb.Na spotkaniach będziemy poszukiwać jak najlepszego opisu sytuacji w której osoby się znajdują w zakresie relacji

Uczestnicy zapoznają się z podstawowymi sposobami prowadzenia rozmowy, ułatwiającymi ich wspólne zrozumienie i usłyszenie.Zapoznają się z możliwościami pracy nad elementami, które mogą utrudniać zrozumienie i poczucie bliskości.

Zajęcia nie zastąpią terapii dla par, mogą pozwolić zaznajomić się z możliwościami jakie daje dialog i otwartość partnerów na siebie.

Zajęcia będą oparte o model komunikacji Porozumienia bez Przemocy oraz elementy pracy wewnętrznej nad sobą w uproszczonym modelu Systemu Wewnętrznej Rodziny – IFS

Spotkania prowadzić będzie Jarosław Lis– mediator, trener komunikacji empatycznej w modelu NVC, prowadzący warsztaty komunikacji empatycznej „O co Ci chodzi”, warsztaty Terapii Par wg. Johna Gottmana (Model Zdrowego  Domu) metoda poparta 40 latami badań prowadzonych na ponad 3000 par, warsztaty Terapii relacji w parze – Terry Real.

Zapisy i informacje o zajęciach: 780 044 880

Konsultacje odbywają się w poniedziałki, w godz. 15:30 – 20:00.

Zapraszamy!