Zapraszamy na Dni PACA : 27-30 września

Zapraszamy na święto Centrum Społecznego Paca 40!

Chcesz dowiedzieć się czym jest Centrum Paca?
Masz pomysł, żeby zrobić coś z sąsiadami, ale nie wiesz jak zacząć?
Chcesz wziąć udział w rożnych zajęciach realizowanych przez wolontariuszy i wolontariuszki?
Jesteś z Grochowa, ale nie miałeś_aś nigdy okazji, żeby do nas wejść i zapytać co tu się właściwie dzieje?

W odpowiedzi na te pytania pomogą Ci Dni Paca. Przez 4 dni zapraszamy na różne wydarzenia, w ramach których każda osoba znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy program (będzie uaktualniany)

27.09 – środa
15:00 – Seniorzy na Paca, czyli o aktywności i wolontariacie osób 60+ spotkanie informacyjne, na którym razem z Seniorami zaangażowanymi w dzi…https://goo.gl/J9NXcn

18:30 – Zakochaj się w/na Grochowie – sąsiedzki slow dating. Tym razem zapraszamy singli i singielki na spotkanie i spacer po zielonym Grochowie – będziemy podziwiać ogrody, parki i drzewa Grochowa. Zaczynamy na Paca, kończymy jak zwykle w Klubokawiarni Cała Jaskrawość
więcej:https://goo.gl/LqxYMP

28.09 – czwartek
14:00 – Projekt Prywatka – Przeszukajcie szuflady, albumy rodzinne, podpytajcie sąsiadów. Chcemy zebrać jak najwięcej historii i prywatnych zdjęć pokazujących, jak bawiono się na imprezach grochowskich w latach 60., 70. i 80.
więcej: https://goo.gl/UrwEkV

18:00 – Joga rodzinna – Zajęcia prowadzi Renata Szewczyk – nauczycielka z Jee Yoga – Journey for the Body Mind & Soul. Do uczestnictwa zapraszamy ze swoimi matami do ćwiczeń lub kocami.

18:00 – Youtube Fitness – Ćwiczysz samotnie fitness, pilates, jogę etc. w domowym zaciszu ze słynnymi gwiazdami? Wpadnij na bezpłatną sesję fitness z YouTube’a. Przynieś ulubione treningi na pendrivie lub zapisz link. Demokratycznie wybierzemy programy, które wspólnie wykonamy. Z dystansem, na wesoło, dla zdrowia będziemy ćwiczyć bez instruktora.
więcej: https://goo.gl/aomyxL

29.09 – piątek
12:00 – Baby joga – Zajęcia z maluszkami prowadzi Renata Szewczyk – nauczycielka z Jee Yoga – Journey for the Body Mind & Soul. Do uczestnictwa zapraszamy ze swoimi matami do ćwiczeń lub kocami.

20:00 – spektakl grupy Scena na Paca „Teatralni”

30.09 – sobota
12:00 – Baby joga – Zajęcia z maluszkami prowadzi Renata Szewczyk – nauczycielka z Jee Yoga – Journey for the Body Mind & Soul. Do uczestnictwa zapraszamy ze swoimi matami do ćwiczeń lub kocami.

13:15 – Joga rodzinna – Zajęcia prowadzi Renata Szewczyk – nauczycielka z Jee Yoga – Journey for the Body Mind & Soul. Do uczestnictwa zapraszamy ze swoimi matami do ćwiczeń lub kocami.

Minifestiwal muzyczny „MusiQualidade” – organizowany wspólnie z Capoeira FICAG Grochów
14:00 – Tańce brazylijskie
15:30 – Jam muzyczny
17:00 – Nauka gry na instrumentach dla chętnych
więcej: https://goo.gl/33AFXh

Dodatkowo cały czas będziemy udzielać informacji o działalności PACA 40 oraz zbierać pomysły na inicjatywy lokalne (na specjalnie do tego przygotowanej ściance)