Zapraszamy na rozmowy empatyczne co wtorek na PACA

 

Zapraszam na cykl spotkań w grupie empatycznej. Będziemy spotykały /li się w stałym gronie osób i dając sobie wzajemnie empatię będziemy odkrywali, jak wiele także dostajemy.
Spotkania nie mogą zastąpić psychoterapii, choć mogą ją wspomagać.
Grupa w swojej formule ma rundkę powitalną, czas na skontaktowanie się z samą / samym sobą, króciutki wstęp robiony przez prowadzącą, potem ewentualnie ćwiczenie w 2 lub 3, omówienie i rozmowę w grupie, rundkę końcową. Formuła może się trochę zmieniać zależnie od potrzeb grupy i od dnia.
Każde spotkanie będzie trwało 2,5-3 godziny, będzie więc czas na opowieść każdej osoby, na reakcje, i na empatię. Być może na irytację, na łzy wzruszenia, albo wspólną radość.

Grupa zakłada udział każdego uczestnika jako otrzymującego empatię, a także dającego empatię, co oznacza, że będzie okazja do popraktykowania słuchania emaptycznego, i ćwiczenia z tłumaczenia języka szakala na język żyrafy.

Prowadząca: Beata Blizińska.
Od 2000 roku nauczycielka jogi, aktualnie także początkująca mediatorka zainspirowana metodą Porozumienia bez Przemocy wg metody Marchalla Rosenberga. Studentka studiów podyplomowych Porozumienie bez Przemocy Marschalla Rosenberga w Collegium Civitas oraz uczestniczka Intensywnego Kursu Mediacji NVC organizowanego przez Akademię NVC w Warszawie.
Prywatnie żona, mama i macocha.

Zapraszam osoby zainteresowane rozwojem osobistym, potrzebujące rozmowy i wsparcia, idące w kierunku Porozumienia bez Przemocy, zapraszam każdego, kto poczuł, ze tego chce i potrzebuje.

Grupa bezpłatna. Uczestnicy będą zaproszeni do wspólnego dbania o przestrzeń, w której będziemy pracować. Może chodzić na przykład o pozamiatanie albo przyniesienie pudełka herbaty.

Każdy wtorek 14.00-17.00.
Grupa skończy się w połowie lipca.
Potrzebny jest udział w całym spotkaniu od początku do końca.

Zgłoszenia i pytania: beata.blizinska@gmail.com
temat wiadomości „Rozmowy w Kręgu 2019 – zgłoszenie”

Co to jest NVC?
http://nvc.info.pl/nvc/