Giętki kręgosłup, elastyczne ciało
Zapraszamy na cykliczne lekcje jogi kundalini, podczas których rozciągniemy i rozluźnimy ciało oraz wzmocnimy kręgosłup. W trakcie zajęć będziemy ćwiczyć konkretne zestawy tzw. krije (poprzedzone delikatną rozgrzewką), które zwiększą elastyczność ciała i kręgosłupa. Celem tych ćwiczeń jest obudzenie w nas tzw. świadomości ciała w wymiarze fizycznym i energetycznym. Po ćwiczeniach wykonamy medytację z oddechem lub z dźwiękiem w celu zintegrowania naszych doświadczeń z pracy z ciałem. Podczas spotkania jest także przewidziana relaksacja w dźwiękach mis i dzwonków koshi.
Preferowany luźny i wygodny strój; proszę zabrać ze sobą matę do ćwiczeń, koc do przykrycia się podczas relaksu i ewentualnie niską poduszeczkę do siedzenia.
Prowadzenie- Irmina, która pisze o sobie tak: „Jestem instruktorką jogi Kundalini I stopnia od 2015 r., obecnie uczę się jogi na kolejnych kursach. Po kursie prowadziłam zajęcia w prywatnym studio jogi JogaMed na Ursynowie, od 2019 roku prowadzę jogę na zastępstwach. Kocham przyrodę, podróże i poznawanie świata”

Limit miejsc: 8