Ciało słucham- warsztat z Olą Antoniuk #odkryjsiłękobiecości

Zapraszamy na zajęcia pogłębiające świadomość ciała wszystkie kobiety 60+, którym bliska jest praca na rzecz swojego dobrostanu fizycznego i psychicznego.
Wspólnie poszukamy źródeł mocy w ciele – będziemy się uczyć regulacji napięcia i stresu poprzez techniki relaksacyjne, masaż i improwizację ruchową.
Zatroszcz się o siebie i przyjdź! Zabierz ze sobą wygodne, nieograniczające ruchu ubranie, skarpetki na zmianę w razie potrzeby (będziemy pracować bez butów), mogą przydać się dodatkowe bluza/sweter, mały ręcznik.
𝐊𝐈𝐄𝐃𝐘?
5 grudnia (poniedziałek), godz. 17:30 – 19:00
ZAPISY
22 126 26 18 // zapisy@cal.org.pl // w pokoju nr 3 u dziewczyn
𝐆𝐃𝐙𝐈𝐄?
Stowarzyszenie CAL, ul. Paca 40, sala warsztatowa na 1 piętrze
𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐀̨𝐂𝐀:
Aleksandra Antoniuk – praktyczka ruchu i uważności, pedagożka teatru, animatorka kultury. Jako Ciało_słucham prowadzi warsztaty ruchowe, organizuje wyjazdy retreatowe i praktykuje współczesny masaż tajski. Swoją ciekawość w ruchu i bezruchu rozwija praktykując kontakt improwizację i medytację w nurcie Mindfulness Based Living Course.
Warsztat jest realizowany w ramach projektu #odkryjsiłękobiecości przez Stowarzyszenie CAL dzięki dofinansowaniu ze środków Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.