Wymiennik Grochowski dla Młodzieży – sobota 13.10 w godz. 10:30-14:30

 

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju edycję Wymiennika Grochowskiego – specjalnie dla młodzieży! Zalegają Ci jakieś gry albo komiksy? Chcesz się wymienić naszyjnikami? Masz jakieś inne ciekawe gadżety, które zalegają w pokoju? Przynieś to wszystko na nasze wydarzenie i wymień ma coś innego bez użycia pieniędzy.

Wymiennik w pięciu krokach, czyli jak to działa?

  1. Wybierasz rzeczy, którymi chcesz się wymienić

Mogą to być ubrania, buty, książki, płyty CD, bibeloty, jedzenie domowej roboty. Prosimy, aby rzeczy, które przynosisz były w stanie, który pozwala na ich użytkowanie. W przypadku jedzenia powinno być świeże i możliwe do spożycia.

  1. Przychodzisz na nasze wydarzenie

Chcemy, żeby Wymienniki Grochowskie odbywały się regularnie w każdą drugą sobotę miesiąca.

  1. Przynosisz swoje rzeczy i wymieniasz je na kupony

Prosimy o przyniesienie maksymalnie 20 rzeczy. Za każdą rzecz, niezależnie od wartości, wielkości i innych cech dostajesz jeden kupon.

  1. Wymieniasz kupony na przedmioty

Oglądasz rzeczy przyniesione przez inne osoby i wybierasz tą, którą chcesz zabrać ze sobą do domu. Każdą rzecz możesz mieć za jeden kupon – niezależnie od wartości, wielkości i innych cech

  1. Pozostałe kupony

Nie znalazłeś_aś aż tyle ciekawych rzeczy, żeby wymienić wszystkie swoje kupony? Nie ma problemu, podczas kolejnego Wymiennika będą ważne i będziesz mógł_ła wymienić je na co chcesz.