Grochów nieznany. Zmapujmy naszą dzielnicę”

Zapraszamy na warsztat „Grochów nieznany. Zmapujmy naszą dzielnicę” – tak o nim pisze prowadząca:
„Cześć Grochów! 🏙️ 
Nazywam się Karolina Ojdana i jestem studentką kierunku Sztuki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach pracy dyplomowej będę realizować projekt społeczny na temat Pragi Południa, a dokładnie okolic Ronda Wiatraczna.
Zapraszam Was zatem do udziału w moim projekcie, który będzie polegał na stworzeniu nowej mapy dzielnicy, przy pełnej współpracy z Wami! To archiwum społeczne w postaci mapy ma na celu wydobycie pomijanych miejsc na naszym pięknym Grochowie.
W ramach projektu odbędzie się kilka spotkań. Pierwsze spotkanie z mapowania dzielnicy odbędzie się już 📅 16 marca, w godzinach 13-15, w przestrzeni Miejsce Akcji Paca (kolejny termin ustalimy w czasie pierwszego warsztatu:)
Na pierwszym spotkaniu omówię główne cele projektu, przedstawię plan działania oraz zainicjuję dyskusję na temat najbardziej intrygujących miejsc, które chcielibyśmy uwzględnić na naszej mapie.
🌟 Wspólnie rozpracujemy kategorie, poprzez które będziemy odkrywać Grochów (na razie na mapie, potem w terenie), a także stworzymy pierwszy szkic nowej mapy, która będzie mini przewodnikiem po Grochowie. Podczas spotkania nie zabraknie także działań indywidualnych, jak i grupowych”
Jeśli chcesz być częścią tego przedsięwzięcia społecznego i uczestniczyć w odkrywaniu Grochowa z zupełnie nowej perspektywy, dołącz do nas! Niech nasze wspólne wysiłki uczynią Grochów jeszcze bardziej wyjątkowym miejscem do życia! 💫
Zapraszamy osoby młodzież w wieku 14 plus osoby dorosłe.
Obowiązują zapisy: zapisy@cal.org.p // 22 126 26 18
Masz pytanie do Karoliny? Pisz tu: karolina.ojdana66@gmail.com