Mapa marzeń- warsztat

Początek roku to dobry czas na wyznaczanie nowych kierunków. Są na to róże sposoby. Można spisać postanowienia. Można też zrobić to kreatywnie – stworzyć Mapę Marzeń, która zasili Twoje intencje. Najlepiej zrobić to w grupie.
Spotkajmy się we wspólnym snuciu marzeń na rok 2023. Zrobimy to w formie Mapy Marzeń, na której zawrzemy nasze plany, marzenia, cele, intencje, te świadome i te jeszcze nienazwane, wszystko to, co zapraszamy do naszego życia w nowym roku.
Czym jest Mapa Marzeń? Wykonywanie jej jest szczególnym rytuałem, w którym przy użyciu kolorowych wycinków z gazet i różnorodnych skrawków powstaje kolaż – wizualne odbicie naszych marzeń. Na papierze przy pomocy intuicji układamy te jakości, które pragniemy przyciągnąć do swojego życia. Układamy wszystko w jeden, przemawiający do naszej podświadomości obraz, obraz o szczególnej mocy.
Spotkajmy się razem, aby zasilić swoją indywidualną pracę energią grupy. Czerpmy inspirację i radość!
Dla kogo?
Zajęcia dla każdego, kto chce spędzić kreatywnie czas, zanurzyć się we własnych marzeniach, połączyć z intuicją i zrobić sobie prezent w postaci pięknej mapy – wyjątkowego dzieła o magicznych właściwościach. Żadne umiejętności nie są wymagane 🙂
Wszystkie materiały będą zapewnione. Jeśli chcesz weź też swoje kolorowe gazety i skrawki.
Prowadzi Adrianna Lisewska
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: zapisy@cal.org.pl // 22 126 26 18 lub wiadomość na FB: PACA 40